W tempie miasta. Za co kobiety pokochały Salatino?

19 06 2019 | Graal Group

Skąd biorą na to wszystko siły i energię? Poznajcie Sylwię, Monikę i Kasię – mieszkanki dużych polskich miast, które włączyły do swojej codziennej diety produkty Salatino.

Współczesne Polki lubią żyć świadomie. Planują swoją karierę, życie rodzinne, dbają o zdrowie i samopoczucie. To dla nich powstała specjalna linia Salatino Pro-Age, która odpowiada potrzebom kobiet w wieku dwudziestu, trzydziestu i czterdziestu lat.

Zawsze na pełnych obrotach

Życie dwudziestolatki nie należy do prostych. Doba ma tylko 24 godziny, a przecież trzeba znaleźć czas na naukę, rozwijanie swoich pasji, przyjaciół i zabawę… Taka jest Monika, wśród znajomych nazywana mistrzynią “ogarniania”. Studiuje antropologię na Uniwersytecie Warszawskim. Po zajęciach biegnie na zajęcia z tańca, a wieczorami spotyka się z koleżankami, oczywiście przy butelce wina. Przy tak intensywnym trybie życia niewiele czasu pozostaje na przygotowywanie posiłków.

– Odkąd wyprowadziłam się z rodzinnego domu, moja mama niemal codziennie dzwoni i pyta, czy coś jadłam – śmieje się Monika. – Na szczęście odkryłam Salatino. Mama się cieszy, bo to zdrowy i pełnowartościowy posiłek. Dla mnie to sporo zaoszczędzonego czasu, bo danie Salatino jest już gotowe. I super smakuje – dodaje studentka.

Salatino dla dwudziestolatek to tuńczyk po meksykańsku. Dzięki dodatkom nasion guarany (w tym kofeiny), skrzypu polnego, miodu i pokrzywy pozytywnie wpływa na poziom energii i urodę. Połączenie składników wspomaga sprawność fizyczną i umysłową, wzmacnia włosy i paznokcie.

– Salatino dosłownie uratowało mi życie podczas ostatniej sesji egzaminacyjnej – mówi Monika. – Mogłam się skupić tylko i wyłącznie na nauce, bo wiedziałam, że w szafce czeka na mnie coś smacznego i mega łatwego w przyrządzeniu. No i że jest do zjedzenia natychmiast.

Czas na spełnianie marzeń

Wysportowana sylwetka, naturalne blond włosy rozjaśnione promieniami słońca, uśmiech na twarzy – poznajcie Sylwię. W tym roku skończy 33 lata i – jak sama mówi – w końcu zdobyła się na odwagę, by spełniać marzenia. Chciałaby podróżować po świecie vanem i prowadzić bloga. Kupiła już odpowiedni samochód, przystosowuje go do funkcji mieszkalnych. W trasę wyruszy za kilka miesięcy. Do tego czasu przygotowania do wyjazdu będzie łączyć z karierą zawodową, czyli prowadzeniem agencji public relations.

– Mój tryb dnia jest bardzo zróżnicowany – mówi Sylwia. – Lubię sport, więc dzień zaczynam od biegania lub jazdy na rolkach. Następnie zjadam lekkie śniadanie i zabieram się do pracy. Sporo czasu spędzam przy biurku, ale często też odwiedzam moich klientów. Zawsze jestem w biegu, ale mimo to staram się pamiętać o zdrowym odżywianiu, bo tylko w ten sposób znajduję w sobie energię, żeby sprostać wszystkim wyzwaniom w ciągu dnia.

Sylwia odżywia się w stylu śródziemnomorskim. W jej diecie przeważają sałatki, ryby i owoce morza. Dlatego często sięga po puszkę Salatino z serii dla kobiet po 30. roku życia. Danie łączy w sobie tuńczyka, kukurydzę, marchewkę, groszek i czarne oliwki. Ma tylko 300 kcal, składniki w nim zawarte pozytywnie wpływają na odporność, wspierają utrzymanie kondycji i wspomagają oczyszczanie organizmu. Seria dla trzydziestolatek jest wzbogacona o zielony jęczmień, perz, ziele pokrzywy i składniki witaminowe.

– Bardzo dobrze smakuje i dostarcza mi znacznie więcej energii niż tradycyjna kanapka lub sałatka – tłumaczy Sylwia. – Często brakowało mi czasu na przygotowanie pełnowartościowego i zdrowego posiłku. Do tego podoba mi się forma, bo puszka jest elegancka i przypomina małą miseczkę. Świetnie sprawdza się w ciągu dnia pełnego ważnych rozmów i spotkań.

Już za kilka miesięcy Sylwia wyruszy w podróż swoim vanem.

– Kto wie, dokąd mnie poniesie? – zastanawia się. – To będzie moja przygoda życia. Jedno jest pewne. Zabiorę ze sobą zapas Salatino.

Szczęście po czterdziestce

Tak musi wyglądać kobieta sukcesu. Każdy krok Kasi wyraża pewność siebie i zadowolenie. Nic dziwnego, w końcu jest królową życia! Kilka dni po 45. urodzinach awansowała. Została szefową dużego działu w ważnej korporacji.

– Cieszę się, że będę mogła w pełni wykorzystać doświadczenie zbierane przez 20 lat kariery zawodowej – mówi Kasia. – Mimo ogromnego sukcesu mam świadomość, że potrzebuję teraz też czasu dla siebie, swojej rodziny, na odpoczynek. Zapisałam się na jogę, dbam o to, co jem, piję dużo wody z cytryną, wysypiam się. Wiem, że jeśli sama o siebie nie zadbam, to nikt inny za mnie tego nie zrobi.

W codziennym dbaniu o zdrowie i samopoczucie pomaga Kasi seria Salatino Pro-Age 40+ “Kondycja & Balans”. To połączenie tuńczyka z kuskusem perłowym i suszonymi pomidorami. Danie zawiera składniki ułatwiające wyciszenie, zmniejszające napięcie, wspomagające utrzymanie równowagi umysłowej i wzmacniające kondycję.

–  Staram się regularnie odżywiać, ale nie zawsze mam ochotę na dania dostępne w naszej firmowej kantynie – tłumaczy Kasia. – Przełamaniem jedzeniowej rutyny są dla mnie różne sałatki Salatino – w tym Pro-Age 40+. Puszka jest elegancka, a danie pachnie bardzo smacznie, więc nie mam oporów przed zjedzeniem Salatino w biurze.

Kasia jest jedną z tych osób, które dokładnie studiują etykiety, zanim włożą produkt do sklepowego koszyka.

– Po prostu zwracam uwagę na to, co jem – tłumaczy. – W Salatino nie ma środków konserwujących ani szkodliwych składników. Mogę mieć więc pewność, że wybieram produkt wysokiej jakości. Do tego ma jedynie 300 kalorii. To ważne dla kobiet, które dbają o szczupłą sylwetkę i odpowiedni bilans kaloryczny w ciągu dnia.