Forma i odnowa trzydziestolatek. Salatino Pro-Age 30+

13 07 2019 | Katarzyna Pefew

Czego potrzebują dzisiejsze trzydziestolatki? To pytanie zadali sobie eksperci marki Salatino. A następnie stworzyli danie, które jest nie tylko smaczne, ale też wpływa na dobrą kondycję  i samopoczucie.

Salatino pomaga współczesnym kobietom w prosty i czytelny sposób odnaleźć pełnowartościowy posiłek na bazie tuńczyka, ze specjalnie dobraną suplementacją, która odpowiada na potrzeby kobiet w wieku dwudziestu, trzydziestu i czterdziestu lat. 

Czego potrzebują kobiety?

Żeby dowiedzieć się, czego potrzebują kobiety w określonym przedziale wiekowym, eksperci Salatino przeprowadzili wiele badań i analiz. 

Chcieliśmy jeszcze lepiej poznać zwyczaje Polek, bo tylko w ten sposób możemy stworzyć produkt, który odpowie na ich wymagania – tłumaczy przedstawiciel działu marketingu Graal. – A one są coraz wyższe! Cieszymy się, że kobiety są świadome siebie i wiedzą co jest dla nich najlepsze. Chcą odżywiać się nie tylko smacznie, ale też zdrowo. Polki oczekują od pożywienia nie tylko zaspokojenia głodu, ale też dodatkowych walorów, dzięki którym mogą cieszyć się pełnią życia, odnajdują harmonię i zadowolenie. 

Każdy z produktów różni się doborem składników, przez co pełni różne funkcje. Danie Pro-Age 30+ odpowiada na potrzeby kobiet, które ustabilizowały już swoją sytuację życiową, lecz wciąż są bardzo aktywne. 

Potrzeby żywieniowe kobiet zmieniają się w zależności od wieku – tłumaczy specjalista Salatino. – Dzisiejsze trzydziestolatki mają wysokie wymagania względem życia. Łączą pracę zawodową z obowiązkami domowymi, opieką na dziećmi, ale nie zaniedbują też swojego ciała i ducha: uprawiają sport, podróżują, rozwijają swoje pasje i spełniają marzenia. Ich symbolem jest witalność i optymizm, ale też coraz częściej pojawia się potrzeba zwolnienia, czerpania radości z rytuałów i drobnych przyjemności. 

Moc superfood

Eksperci Salatino uznali, że dzisiejsze trzydziestolatki potrzebują przede wszystkim dobrej formy i odnowy. Żeby pomóc im w codziennych wyborach, stworzyli danie łączące wysokiej jakości mięsa tuńczyka z kukurydzą, marchewką, groszkiem i czarnymi oliwkami. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zbilansowanych i smacznych posiłków rybnych – mówi przedstawiciel działu marketingu. – Danie ma tylko 300 kcal, a jest pełne składników odżywczych i witamin, jest sycące i smaczne. 

Bardzo oryginalnym pomysłem okazało  się wzbogacenie sosem ziołowym, który ma wyjątkowe właściwości i czyni ten produkt funkcjonalnym. Salatino postawiło na superfood, czyli składniki, które korzystnie wpływają na kobiecy organizm. 

  • Bazowaliśmy na spuściźnie Ojca Klimuszko, prekursora ziołolecznictwa – tłumaczy przedstawiciel działu marketingu. 

Danie dla trzydziestolatek zostało więc wzbogacone sosem ziołowym, który wspomaga oczyszczenie organizmu, wzmacnia naturalną odporność i wspiera utrzymanie kondycji. 

Kobiety muszą podejmować wiele decyzji, dlatego stworzyliśmy produkt, któremu po prostu mogą zaufać – wyjaśnia ekspert Salatino. – Salatino Pro-Age 30+ może towarzyszyć im, gdziekolwiek są i cokolwiek robią. To przyjaciel kobiet na każdą okazję. Potrzebuje więc gotowego produktu, który nie tylko wzmocni ich formę, ale też pozwoli na relaks i uspokoi ducha.

Katarzyna Pefew

doradca żywieniowy, ukończyła Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne na SGGW, prezes Fundacji Jabłko i Dynia, zajmującej się edukacją z zakresu zdrowego odżywania.