Chcesz czuć się świetnie i zachować młody look na długo? Jedz tuńczyka po meksykańsku z wyciągiem z ziół 20+!

05 06 2019 | Katarzyna Pefew

Dwudzieste urodziny to symbol młodości i energii. Natłok zajęć może jednak sprawiać, że wcale nie czujesz się, jakbyś była na fali. Sprawdź, co jeść, by to zmienić!

Dekada między 20 a 30 rokiem życia to sporo wyzwań, przed którymi stajesz zarówno ty sama, jak i twoje ciało. Pierwsza praca, studia, rozpoczynanie życia zawodowego i rodzinnego wiąże się zwykle z dużym stresem, jedzeniem w biegu i niewystarczającą ilością snu. Nawet jeśli nie odczuwasz jeszcze skutków życia w takim rytmie, warto zadbać już teraz o lepszą kondycję w przyszłości. Jak zauważa dietetyczka Aleksandra Wojaszek, dieta dwudziestolatki ma bezpośredni wpływ na zdrowie czterdziestolatki. Brak aktywności fizycznej, używki i niskowartościowe posiłki oznaczają rychłą nadwagę, dolegliwości z sercem oraz kiepskie samopoczucie [1]. Takie spojrzenie na swój styl życia trochę zmienia perspektywę, prawda?

Spersonalizowany posiłek z rybą w roli głównej

Nawet jeśli na co dzień żyjesz w ciągłym biegu, absorbuje cię praca, nauka lub zajmowanie się domem, zwróć uwagę na swoje codzienne menu. Czego nie powinno w nim zabraknąć? Dietetyczka podkreśla, że w przypadku dwudziestolatki dla rozwoju mózgu i układu nerwowego konieczne są kwasy Omega-3, dlatego też ryby i owoce morza powinny często występować w jadłospisie[2]. Jak jednak pogodzić codzienny intensywny rytm życia z jedzeniem ryb? Może spodobać ci się Tuńczyk po meksykańsku z wyciągiem z ziół 20+ Salatino. To posiłek, którego skład jest dostosowany do potrzeb kobiecego organizmu powyżej 20 roku życia. Dzięki starannie skomponowanym składnikom Tuńczyk po meksykańsku z wyciągiem z ziół 20+ od Salatino może dodawać energii, poprawiać koncentrację i niwelować zmęczenie. Odpowiednio dobrane zioła w posiłku Salatino, takie jak na przykład skrzyp to także źródło substancji, które tradycyjnie uważa się za pozytywnie oddziałujące na nasze włosy i paznokcie. Dodatkowy plus: wygodne i poręczne opakowanie Tuńczyka po meksykańsku z wyciągiem z ziół 20+ Salatino pozwoli Ci zabrać posiłek zawsze ze sobą, gdzie tylko masz ochotę!

Zadbaj o urodę już dziś

Wreszcie żyjesz w swoim rytmie i sama decydujesz o sobie! To wspaniały czas, w którym możesz jeszcze lepiej o siebie zadbać. Nie potrzebujesz drastycznych sposobów – wystarczy ci moc natury i odrobina regularności, by pielęgnować swoje ciało.  Nie czekaj na pierwsze oznaki starzenia czy osłabienia organizmu – już teraz im zapobiegaj i zadbaj o siebie od wewnątrz, sięgając po odpowiednio zbilansowane posiłki takie jak Tuńczyk po meksykańsku z wyciągiem z ziół 20+ od Salatino. To posiłek na miarę gadżetu nowoczesnej kobiety, która chce wykorzystać potencjał wartościowych składników w przystępnej formie. Na dodatkowe, dobroczynne, działanie dla twojej urody wpływa też czysty skład bez konserwantów.

Dynamiczny tryb życia dwudziestoletniej kobiety to sporo wyzwań, których podejmowanie może być przyjemnością. Nie sięgaj po kolejną pizzę, lecz wybierz zdrowy posiłek, który doda ci energii do działania. Tuńczyk po meksykańsku z wyciągiem z ziół 20+ Salatino to zbilansowana porcja, w której nie zabrakło też orzeźwiającej guarany poprawiającej koncentrację. Gotowa na nowe wyzwania?

[1][2] Wojaszek Aleksandra (2019) „Dieta uzależniona od wieku” (źródło: http://www.wiecejnizzdrowie.pl/dieta-uzalezniona-od-wieku/, data dostępu: 25.04.2019 r.)

Katarzyna Pefew

doradca żywieniowy, ukończyła Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne na SGGW, prezes Fundacji Jabłko i Dynia, zajmującej się edukacją z zakresu zdrowego odżywania.